15.10.2015. 10:23
Jau šo svētdien , 18.oktobrī, Liepājas „Laumas” mototrasē pēc vairāku gadu pārtraukuma atgriezīsies komandu sacensības motokrosā jeb Komandu kauss. Sacensības atšķirsies ar savu formātu, jo tas līdzināsies nevis tradicionālajām Latvijas sacensībām, bet gan Nāciju čempionātam. Tādēļ, ja kādu māc šaubas, vai apmeklēt sacensības vai ne, šeit ir 10 iemesli, kādēļ Klubu kausu ir vērts redzēt:

1.Sacensības līdzināsies pasaules nozīmīgākajām motokrosa cīņām – Nāciju čempionātam;2.Komandu kausa ieskaitē trasē dosies prestižās MX1, MX2 un MX Open klases;3.Konkurenci mājiniekiem sagādās arī Igaunijas un Lietuvas komandas;4.Norisināsies cīņa ne tikai par ātrākās komandas titulu, bet arī atraktīvākās – komandām jāpiedomā pie izskata, aktivitātēm ārpus trases un komunikācijas ar faniem.;5.Dienas izskaņā tiks veikti arī tālākie lēcieni;6.Paralēli sacensībām norisināsies arī Jauniešu klubu kauss, kad trasē dosies MX65, MX85 un MX125 klases;7.MX85 klases sportistiem papildus cīņas garšu un azartu piešķirs iespēja iegūt Elkšņu ceļojošo kausu;8.Katrā kausa izcīņā pie starta barjeras stāsies vismaz desmit motokrosa komandu izlases;9.„Laumas” mototrase piedzīvos atdzimšanu mainītā izskatā;10.Kopā noslēgsim 2015.gada motokrosa sezonu.

Uz tikšanos Liepājā. Sacensību nolikums ŠEIT - lamsf.lv vairāk par sacensībām iespējams lasīt ŠEIT - Jau šonedēļ Latvijā atdzims motokrosa komandu...Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties