14.04.2017. 20:00

''Daugavpils'' pagājušajā nedēļā jaunajai sezonai iesildījās ar Latvijas kausa 1/4 fināla spēli pret ''Riga'', kur piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:3. Staiceles ''Bebriem'' savukārt šī bija pirmā oficiālā spēle 2017. gada sezonā.

''Daugavpils'' šajā sezonā uzskatāma par vienu no favorītēm 1. līgas čempionātā, neskatoties uz to, ka komandas kodolu veido 1999. gadā dzimuši futbolisti. ''Bebri'' savukārt šīm līderēm noteikti sezonas gaitā mēģinās atņemt kādus punktus.

Pret daugavpiliešiem mājiniekiem tas neizdevās, un jau 9. minūtē viesu rindās izcēlās viens no retajiem pieredzējušajiem komandas futbolistiem Vladimirs Volkovs. 17. minūtē Mārtiņš Strokšs bumbu raidīja savos vārtos, un, kā vēlāk izrādījās, tie bija pēdējie vārti mačā, ''Daugavpilij'' svinot panākumu ar 2:0.

Rīt 1. līgas čempionātā tiks aizvadītas piecas spēles, bet 1. kārtas noslēdzošajā mačā ''Progress/AFA Olaine'' 17. martā savā laukumā spēlēs pret JDFS ''Albertu''. Jāpiemin, ka šo spēli tiešraidē demonstrēs portāls Sportacentrs.com.

Izmantotie resursi:Sākums - Latvijas Futbola federācija