07.06.2015. 18:49
Šodien komanda.lv 1.līgā izspēlētas pēdējās divas spēles 11.kārtā. Uzvaras izcīnīja "Jēkabpils" un "Rīgas Futbola skola".

Dienas pirmajā mačā "Jēkabpils", kas pagājušajā kārtā negaidīti ar 4:3 apspēlēja "Valmiera Glass", izbraukumā ar 4:1 pārspēja "Ogri". Jēkabpils komandai trešā uzvara pēc kārtas, pirms tam tikai viena uzvara pirmajās astoņās kārtās.

1.puslaika vidū Igora Lapkovska nopelnīto 11 metru soda sitienu pārliecinoši realizēja Aleksandrs Gospodarjovs, bet 2.puslaika sākumā pēc "Ogres" standartsituācijas Andrejs Kondratjevs ar galvu rezultātu izlīdzināja. Ogrei būtībā spēli sabojāja nākamās 10 minūtes, kad mājinieki nopelnīja divas sarkanās kartītes.

Vispirms Agnis Pūpols pēc pārkāpuma pret viņu krītot nesavaldījās un iespēra pretiniekam, bet pēcāk Staņislavs Kumpiņš tika noraidīts par pēdējās cerības sodu. Spēlējot ar divu vīru pārsvaru, "Jēkabpils" 66.minūtē panāca 2:1, bet, kad "Ogre" mača beigās gāja uz pilnu banku un mēģināja atspēlēties, viesi divos pretuzbrukumos nokārtoja 4:1.

"Rēzeknei" mājās bija iespēja atgriezties sešiniekā un tikt divu punktu attālumā no "Rīgas Futbola skolas", tomēr sanāca otrādi - kapitulācija ar 0:3. RFS rezultātu atklāja 19.minūtē, bet 2.puslaika 2.pusē pievienoja vēl divus vārtus. RFS ieņem 3.vietu un no līderes "Valmiera Glass" atpaliek par trim punktiem. "Rēzeknei" pēdējās sešās spēlēs bilance 2-1-3.

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
Valmiera - Smiltene 3:1 (2:0) Savaļnieks 14'; Ērglis 31'; Dubovs 72' (11m) - Stīpnieks 58'
Staiceles Bebri - Preiļi 1:1 (0:1) Smiļģis 75' - Babris 5'
Alberts - AFA Olaine 1:0 (1:0) Liepa 33'
Tukums 2000 - Auda 2:6 (2:4) Blanks 31'; Kalnciems 44' - Fjodorovs 14'; 45'; Burmistris 17'; Zaļais 26'; Smiltnieks 65'; Baziliu 70'
Caramba/Dinamo - 1625 Liepāja 0:0 -
Salaspils - Saldus/Brocēni 2:1 (1:0) Ņesterenko 45'; Malvess 64' - Novgorodskis 82'
Ogre - Jēkabpils 1:4 (0:1) Kondratjevs 49' - Gospodarjovs 20' (11m); Potlovs 66'; Lapkovskis 80'; Liņģis 82'
9.-10. Savaļnieks Valmiera Glass 7

Piezīme1: nav īpaši izcelti realizētie 11 metru soda sitieni un tiek skaitīti līdzvērtīgi no spēles gūtajiem vārtiem.

Izmantotie resursi:Sākums - Latvijas Futbola federācija