10.05.2015. 17:52
Šodien komanda.lv 1.līgas 6.kārtas pēdējā spēlē "Rēzekne" ar 4:2 apspēlēja "Tukums 2000".

Pagājušās sezonas 1.līgas vicečempionei "Rēzeknei" sezonas sākums nepadevās - sešās kārtās tikai trīs uzvaras un divi negaidīti zaudējumi pret "Smilteni" un "Albertu". Šodien mājas spēlē pret "Tukums 2000" obligāti vajadzēja uzvarēt, lai kaut nedaudz atgūtos tabulā.

38.minūtē vadību ieguva tukumnieki, taču ne tikai nespēja uzvarēt puslaiku, bet pat paguva nonākt zaudētājos (1:2). Savukārt 2.puslaika pašā sākumā "Rēzeknes" futbolists Dmitrijs Borisovs guva savus otros vārtus mačā, panākot 3:1.Tuvāk par divu vārtu starpību "Tukums 2000" vairs netika - 4:2 rēzekniešu uzvara.

Pēc šodienas uzvaras "Rēzekne" pacēlusies uz 5.pozīciju. Nākamajā kārtā rēzekniešiem sarežģīta spēle viesos ar "Audu", kurai ir tikai par diviem punktiem mazāk. Tikmēr "Tukums 2000" vēl viens mačs izbraukumā, šoreiz pret "Staiceles Bebriem", kuriem bilance ir 1-0-6.

Vēl nākamajā kārtā "Caramba/Dinamo" izbraukumā spēlēs ar "Preiļiem", "Smiltene" uzņems "Albertu", "1625 Liepāja" mājās cīnīsies ar "Jēkabpili", "Salaspils" tiksies ar AFA "Olaine", "Rīgas Futbola skola" pārbaudīs "Ogres" spēkus, bet līdere "Valmiera" ciemosies pie "Saldus/Brocēni" komandas.

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
Ogre - Preiļi 2:2 (0:1) Pūpols 85'; J.Latkovskis 90' - Veigulis 45' (11m); Stabulnieks 66'
Caramba/Dinamo - AFA Olaine 0:0 -
Jēkabpils - Saldus/Brocēni 0:0 -
Valmiera Glass - RFS 1:0 (0:0) Lācis 85'
1625 Liepāja - Smiltene 7:2 (4:2) Kuzmins 2'; 68'; 87'; Buloičiks 13'; 31'; 41'; Vasiļjevs 90' - R.Dūmiņš 37'; Z.Dūmiņš 43' (11m)
Salaspils - Auda 0:2 (0:0) Bricis 61'; Miščenko 77' (s.v.)
Staiceles Bebri - Alberts 0:3 (0:1) Gedra 42'; Liepa 88'; R.Zakreševskis 89'
Rēzekne - Tukums 2000 4:2 (2:1) Silagailis 40'; Borisovs 44'; 47'; Stērninieks 62' - Kovaļovs 38'; Blanks 89'
9.-12. Borisovs Rēzekne 5

Piezīme: nav īpaši izcelti realizētie 11 metru soda sitieni un tiek skaitīti līdzvērtīgi no spēles gūtajiem vārtiem.

Izmantotie resursi:Sākums - Latvijas Futbola federācija