06.04.2014. 18:06
Šodien "Syform" 1. līgas 1. kārtas pēdējā spēlē FK "Ogre" savā laukumā ar 1:4 piekāpās "Preiļu BJSS". Divi vārti uzvarētāju labā Matīsam Babrim.

Līdz šodienai tika izspēlētas septiņas no astoņām 1. kārtas spēlēm, bet šodien notika pēdējā 1. kārtas spēle - FK "Ogre" uzņēma "Preiļu BJSS". Andreja Prohorenkova un Andreja Rubina trenētie mājinieki cieta pamatīgu fiasko - zaudējums ar 1:4.

Preiļu komandai izcila padevās pirmā pusstunda - divi gūti vārti, kā arī nokārtots noraidījums pretiniekiem (konkrēti Aigaram Počam) starp šiem vārtu guvumiem. Jau tobrīd bija praktiski skaidrs, ka "Ogrei" šai spēlē nekas "nespīd", tomēr mazākumā spēlējošie mājinieki, pateicoties Arņa Pūpola vārtiem, 42. minūtē samazināja starpību (1:2) un bija tuvu tam, lai pārtraukumā dotos pie kaut cik cerīgā mīnus viens.

Taču šai brīdī Preiļu komanda noorganizēja vēl vienu triecienu - iesita vārtus "uz ģērbtuvēm", panākot 3:1. Gan šos, gan pirmos vārtus iesita Matīss Babris. Spēles izskaņā "Preiļi" pievienoja vēl vienus vārtus un sāka sezonu ar lielisku 4:1 uzvaru Ogrē. Zaudētāju rindās pilna spēle Jurim Skābardim, kurš pagājušajā sezonā spēlēja Virslīgā "Mettas"/LU rindās. 1. līgas 2. kārta sāksies nākamajā sestdien, 12. aprīlī. Preiļus šai dienā gaida vēl nopietnāks pārbaudījums - spēle izbraukumā pret "Rīgas Futbola skolu".

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
Gulbene - Jēkabpils 6:0 (3:0) Kamkins 3' (11m); 36' (11m); Telešs 39'; Skalenko 73'; Kurma 75' (11m); 82'
SFK United - Smiltene 0:0 -
Auda 6 - 0 Pļaviņas/DM 6:0 (3:0) Felipe 16'; 43'; 65'; 77'; Goto 27'; 56'
1625 Liepāja - FK Tukums 2000 2:1 (2:1) Golovins 7'; 42' - Kuzmins 10'
Valmiera - AFA Olaine 7:3 (4:1) Dubovs 6'; 11' (11m); Siksalietis 27'; 67'; 79' (11m); Veinbergs 30'; Bankavs 69' - Princs 43'; 65'; Nagaoka 61'
Rīgas Futbola skola - Saldus 10:2 (7:2) Rosoha 7'; 35'; 41'; 68'; Barinovs 12'; 59'; Vasiļjevs 15' (11m); 21' (11m); D.Bērenfelds 24' (11m); Poliščuks 89' - Fjodorovs 10'; Laniausks 39';
Salaspils - Rēzekne/BJSS 0:1 (0:0) Borisovs 90'
Ogre - Preiļu BJSS 1:4 (1:3) Pūpols 42' - Babris 4'; 45'; Stroganovs 26'; Caics 86'