16.08.2015. 23:38
Arvien smagāk "komanda.lv" 1. līgā klājas jaunpienācējai JDFS "Alberts", kas pēc laba sezonas sākuma nu piedzīvojusi jau piekto zaudējumu pēdējo sešu maču laikā. Šoreiz rīdzinieku pāridarītāja bija tabulas apakšgala pārstāve "Ogre", kas savā laukumā uzvarēja ar rezultātu 2:0 un revanšējās par zaudējumu pirmajā aplī ar 0:2.

Pirmais puslaiks aizritēja līdzvērtīgā un aizraujošā cīņā, abām komandām neizmantojot veselu lērumu izcilu izdevību. Neliels pārsvars momentu ziņā gan piederēja "Albertam", kas vienreiz arī trāpīja pa vārtu konstrukciju.

Ja pirmajās 45 minūtēs abu vienību priekšējās līnijas pievīla, tad jau otrā puslaika pirmajā minūtē rezultāts tika atklāts. To paveica "Ogres" uzbrucējs Agnis Pūpols, kurš spēcīgi ietrieca bumbu tuvajā stūrī (1:0). Jau pēc trim minūtēm "Alberts" saņēma vēl vienu sāpīgu triecienu, kad pretinieku soda laukumā absolūti neattaisnojamu noraidījumu nopelnīja centra aizsargs Dāvis Mārtiņš Daugavietis, kurš ar augstu paceltu kāju bīstami nospēlēja pret vārtsargu.

Lai arī bumbas kontroles ziņā joprojām lielas atšķirības nebija, nu bīstamu momentu lielākoties bija pie viesu vārtiem. Vienu fantastisku izdevību viesi gan neizmantoja, sitot garām no pašas vārtu priekšas, bet 79. minūtē "Ogres" pārsvars likumsakarīgi tika dubultots. Mājinieki aizskrēja pretuzbrukumā divatā pret vienu aizsargu, un brazīlietis Žuzē Fraga gan apspēlēja vārtsargu, gan arī sita garām aizsargam (2:0).

Kamēr "Ogre" svinēja otro uzvaru pēc kārtas – pirms nedēļas mājās tika pieveikti arī "Staiceles Bebri" (2:0) -, "Albertam" tā bija jau piektā neveiksme pēdējo sešu maču laikā. Šajā periodā uzvarēta "Jēkabpils" (3:0), taču bez "Ogres" zaudēts arī RFS (0:3), "Saldum"/"Brocēniem" (0:1), "1625 Liepājai" (1:5) un "Valmierai Glass" (0:1).

Nākamajā kārtā 22. augustā "Albertu" gaida vēl smagāks pārbaudījums – līgas līdere "Caramba"/"Dinamo". Savukārt ogrēnieši tajā pašā dienā viesosies Tukumā.

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
Rēzekne - Salaspils 0:1 (0:1) Romanovskis 27'
Olaine - 1625 Liepāja 1:1 (1:0) ? - ?
Saldus/Brocēni - Preiļi 0:2 (0:2) Caics 22'; Veigulis 32'
Tukums 2000 - Valmiera Glass 1:1 (0:0) Sarva 90' - Bērziņš 86'
Smiltene - RFS 3:4 (2:3) Jansons 2' (11m); Putrālis 14'; ?? - Neverovskis 17'; Rožkovskis 19'; Gaigals 36' (s.v.); ??
Jēkabpils - Auda 0:6 (0:4) Hatori 12'; 34'; 61'; Bricis 21'; Baziliu 40'; 55'
Staiceles Bebri - Caramba/Dinamo 0:9 (0:5) Blanks 8'; Perepļotkins 13'; 43'; Apiņs 19'; 54'; 90'; Māris Savinovs 35'; Zeņkovs 63'; Strokšs 81' (s.v.)
Ogre - Alberts 2:0 (0:0) Pūpols 46'; Fraga 79'