11.06.2016. 22:44
Komanda.lv pirmās līgas futbola čempionātā „Rēzeknes FA/BJSS” pēc vadības 2:0 iegūšanas nespēja pieveikt „Audu” un spēlēja neizšķirti 2:2.

Turnīra vicelīdere „Rēzeknes FA/BJSS”, spēlējot savā laukumā, pret „Audu” izvirzījās vadībā 23. minūtē, kad 11 metru soda sitienu realizēja Dmitrijs Silovs. „Audas” problēmas vēl lielākas kļuva puslaika izskaņā, kad sarkano kartīti saņēma Ismails Musa un atstāja savu komandu mazākumā.

Rēzeknieši slideno pārsvaru 1:0 saglabāja līdz 76. minūtei, kad Dmitrijs Borisovs dubultoja pārsvaru un šķietami izšķīra spēles likteni. Taču tikai šķietami, jo uzreiz sekoja „Audas” atbilde ar Takeši Okamoto vārtu guvumu, bet kompensācijas laikā Jorens Gorkšs, Latvijas izlases kapteiņa Kaspara Gorkša brālis, izrāva neizšķirtu. Spēles izskaņā netrūka asumu, un abu komandu pārstāvji vēl nopelnīja pa vairākām dzeltenajām kartītēm. Rēzeknei šī ir jau trešā spēle šosezon, kurā zaudēti punkti, kamēr „Audai” sezonas pirmais neizšķirts.

Iespaidīga atspēlēšanās notika arī „Jēkabpils” un „Ogres” spēlē. Jēkabpilieši pirmajā puslaikā bija nokārtojuši komfortablo pārsvaru 3:0, ko visu otrajā puslaikā izsēja un spēlēja 3:3. Par šo „izsēšanu” lielā mērā atbildīgs „Ogres” spēlētājs Emīls Muižnieks, kurš noformēja „hat-trick” un neizšķirtu nesošos vārtus guva pašā spēles izskaņā.

Sausās uzvaras savukārt izcīnīja „Smiltene”/BJSS, Preiļu BJSS un „Tukums 2000 TSS”, sagraujot attiecīgi JDFS „Alberts” (5:0), JFK "Saldus" (4:0) un Staiceles „Bebrus” (3:0). Šīs kārtas centrālā spēle savukārt gaidāma rīt 18:00, kad „Skonto” satiksies ar vēl nevienu punktu nezaudējušo „Babīti”.

Datums Komandas Rez. Vārtu guvēji
11.06 Rēzeknes FA/ BJSS – Auda 2:2 (1:0) Silovs 23` (11m) Borisovs 76` - Okamoto 78` Gorkšs 90+1`
Jēkabpils-Ogre 3:3 (3:0) Peņkovskis 12` Kozlovs 17` 38` - Muižnieks 47` 55` 90`
JDFS Alberts – Tukums 2000 TSS 0:5 (0:1) Novgorodskis 20` 66` Kuzmins 53` Kosmačovs 59` Veide 90+2`
JFK Saldus – Preiļu BJSS 0:4 (0:0) Babris 47` Reinis 51` Putāns 89` 90`
Staiceles Bebri – Smiltene / BJSS 0:3 (0:0) Teremko 47` 67` Dudelis 55`
12.06 Valmiera Glass Fk/BSS-Olaine/SK Super Nova 15:00
Skonto-Babīte 18:00