29.05.2013. 12:07
Sestdien, 1.jūnijā, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, Rīgā, laukumā pie Kongresu nama tiks rīkots sporta, mūzikas un kultūras minifestivāls «Iebrauc vasarā kopā ar Ghetto Games». Tā laikā notiks dažādas sportiskās aktivitātes, klātesošie varēs vērot sportistu un dejotāju uzstāšanos. Dienas gaitā jaunieši varēs iepazīties ar iespējām lietderīgi pavadīt brīvo laiku vasarā, TVNET informē organizatori.

No plkst. 12.00 līdz 18.00 tiks rīkotas sacensības ielu basketbolā «Ghetto Basket 2 pret 2», kurā labākā komanda saņems balvu 500 EUR vērtībā. Norisināsies arī sacensības ielu florbolā un ielu futbolā.

Pasākuma apmeklētājiem uzstāsies ielu dejotāji no «Jam Crew», «Day&Night» un citām apvienībām. Varēs vērot arī velotriāla skolas «Karters» šovu, ielu vingrotāju paraugdemonstrējumus. Par muzikālo atmosfēru rūpēsies DJ Get Dizzy un bītboksa meistars Antons. Pasākuma vadītāja lomā iejutīsies televīzijas personība Renārs Zeltiņš.

Minifestivāla laikā tiks organizētas arī informatīvās aktivitātes pa drošību vasarā, jaunieši uzzinās par iespējām vasarā lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku, tostarp par iespējām iesaistīties brīvprātīgo darbā.

Reklāma

Pie Kongresu nama varēs iepazīties ar ekstrēmās skolas «Straume» aktivitātēm, klātienē satikt «Ghetto MX Team» komandu un uzzināt vairāk par bezmaksas treniņiem aerobikā, ielu dejās, ielu vingrošanā un ielu basketbolā, kas tiks organizēti sadarbībā ar «Individuālās sagatavošanas basketbola skolas» pārstāvjiem. Par to, kā parūpēties par savu un apkārtējo drošību vasarā, apmeklētājiem stāstīs Rīgas Pašvaldības policijas pārstāvji.

«Vasarā daudzi jaunieši nezina, kā aizpildīt savu brīvlaiku, tāpēc nereti iesaistās dažādās nevēlamās aktivitātēs un nonāk konfliktā ar likuma sargiem. Lai to novērstu, jaunieši ir jānodarbina un jāiedrošina sportot, lietderīgi pavadīt brīvo laiku.

Ņemot vērā, ka «Ghetto Games» ir šobrīd populārākā ielu kultūras un sporta kustība Latvijā, esam pārliecināti, ka ar šo pasākumu palīdzēsim jauniešiem iepazīties ar daudzām interesantām, atraktīvām, aktīvām un saturīgām aktivitātēm,» atklāja «Ghetto Games» pārstāve Sanda Brūna.

Dalība sacensībās un ieeja pasākumā bez maksas.

Minifestivālu «Iebrauc vasarā ar Ghetto Games» rīko «Ghetto Family» un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Vairāk par pasākumu - www.ghettogames.lvLatvijas Raketlona federācija Malienas 26, Rīga, LV-1079
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties