16.11.2013. 14:35
Lillehammerē (Norvēģija) ar sacensībām sievietēm turpinās Pasaules kausa izcīņas pirmā posma sacensības kamaniņu sportā. Pēc pirmā brauciena vadībā ir Keita Hansena (ASV). Elīza Tīruma sasniedza devīto rezultātu, Ulla Zirne noslēdza labāko desmitnieku.

Vakar Nāciju kausa izcīņas ietvaros, kas ir kvalifikācijas sacensības pamatsacensībām, Pasaules kausa izcīņas posmam sieviešu konkurencē kvalificējās Ulla Zirne (2. vieta). Atbilstoši rezultātiem Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā jau iepriekš dalību Pasaules kausa izcīņas posmā bija nodrošinājusi Elīza Tīruma.

Lillehammerē Pasaules kausa izcīņas posma sacensības nebija notikušas četrus gadus. Lillehammerē 1994. gadā risinājās Ziemas olimpiskās spēles.

Pirmajā braucienā pārsteidzoši labāko rezultātu sasniedza Keita Hansena (ASV), kura par 0.010 sekundēm pārspēja Natāliju Geizenbergeri (Vācija). Trešo rezultātu sasniedza Krievijas sportiste Tatjana Ivanova (+0.014).

Labus rezultātus sasniedza abas Latvijas sportistes. Elīza Tīruma Hansenai zaudēja 0.197 sekundes un ieņēma devīto vietu. Ulla Zirne, kuras karjeras labākais rezultāts ir pērn Sočos (Krievija) izcīnītā 13. vieta, Lillehammerē pēc pirmā brauciena noslēdz labāko desmitnieku.

Pirmais brauciens nesekmīgs bija virknei elites sportistu. Ārpus labāko desmitnieka palika vācietes Anke Višņevski (14. rezultāts), Tatjana Hifnere (18. rezultāts)

10.-11. februāris OS Soči

Rīt Pasaules kausa izcīņas pirmais posms noslēgsies ar sacensībām vīriešiem (šī posma sacensību programmā nav iekļauta komandu stafete). Latviju pārstāvēs Mārtiņš Rubenis, Kristaps Mauriņš un Inārs Kivlenieks.

Izmantotie resursi:Home - International Luge Federation

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa