Traģiski bojā gajušajam bokserim Eduardam Gutmanim

(15.11.2010. 12:54)

Eduards Gutmans 17.mit gadus vecumā bija viens no viss talantīgakajiem Latvijas bokseriem. 


Eiropas čempionatos trīs reizes ieguvis piekto vietu, bet pasaules čempionatos iekļuvis starp deviņiem labākajiem sportistiem, zaudējot tikai pasaules čempionam. Neskatoties uz savu vecumu viņš kļuva par divkārtējo Latvijas Republikas čempionu starp pieaugušajiem, kā arī ieguvis godalgotas vietas starptautiskajos turnīros. Eduards tika iekļauts starptautiskā boksa federācija (AIBA) rikotāja treniņu programā, lai sagatavotos 2012. gada olimpiskajām spēlēm Londonā.


Tas ir negaidīts trieciens pēc tik spilgtas karjeras kāpuma, neticami ! Ka šis talantīgais jaunietis ir gājis boja traģiskā ceļu satiksmes negadījumā.


Informatīvai sporta portāls sporta-klubi.lv kopā ar Latvijas Boksa Federāiju izsaka viss dziļāko lidzjutību Eduarda vecakiem,  draugiem un radiniekiem.

MEVI Gym, Fitnesa klubs MEVI Gym, Fitnesa klubs Jāņa Čakstes gatve 72, Rīga, LV-1058 Aikido, Bodibildings, Body-Bike, Bokss, Break dance, Brīvā cīņa, Džudo, Fitness, Hip hop, Joga, Kallanetika, Pilates, Step, Taekvondo, Total Body Workout, Vēdera dejas
FTA

Reģistrēties